İlhanoğulları Day.Tük.Mall.Tic.ve San.Ltd.Şti.

1990 Yılında Cem sultan caddesinde Dayanıklı Tüketim Malları sektöründe Mustafa ORHAN ve Mehmet ORHAN ortaklığında hizmete başlayan İlhanoğulları, 1994 Yılında mobilya sektöründe Türkiye’nin öncüsü İstikbal Mobilya ile yoluna güçlenerek devam etmiş ve Konya’nın ilk İstikbal mağazası olma özelliğini taşıyan İlhanoğulları Mobilya 2006 yılından bu yana Yaka Meram yolu üzerinde 5 katlı 3500m2 mağazasında hizmet vermektedir.

Yeniliğe daima açık olan; mekânlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için çalışmakta olan firmamız zarafet ve estetiği mekânlarınızla buluşturmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, Ev Mobilyası ürünleri sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ;

Perakende Mobilya sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak “İlhanoğulları” isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu işler yaptırılmak istendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

  • Kalitesi ile müşterilerimizi,
  • Verimliliği ve rekabet gücü ile firmamızı,
  • Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı, Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir.